Ropta Boys viert 40-jarig jubileum
Voetbalvereniging Ropta Boys bestaat op vrijdag 16 september 2005 maar liefst 40 jaar. Vrijdagavond 16 september en zaterdag 17 september wordt ter ere van dit jubileum een feest georganiseerd op en rondom sportterrein “De Fiver” te Oosternijkerk. In het kader van het jubileum organiseert de vereniging meerdere activiteiten.
Voetbalvereniging Ropta Boys bestaat op vrijdag 16 september 2005 maar liefst 40 jaar. Vrijdagavond 16 september en zaterdag 17 september wordt ter ere van dit jubileum een feest georganiseerd op en rondom sportterrein “De Fiver” te Oosternijkerk. In het kader van het jubileum organiseert de vereniging meerdere activiteiten.
Tijdens de voorbereiding van dit jubileum ontstond het plan om een jubileumuitgave te schrijven. Dit naar aanleiding van de gegevens die over 40 jaar Ropta Boys bewaard zijn gebleven. Het jubileumboek zal tijdens het feest op zaterdagavond 17 september 2005 worden uitgereikt. Op vrijdagavond 16 september 2005 beginnen de festiviteiten met de officiële opening van het pas aangelegde kunstgrasveld. Samen met een delegatie van de gemeente Dongeradeel wordt het prachtig gelegen en zeer functionele veld feestelijk geopend om 19.00 uur.
Na het officiële gedeelte gaan we de volgende dag 17 september 2005 het 40-jarig jubileum uitbundig vieren met alle leden van jong tot oud. Niet alleen de leden, maar ook alle ouders, donateurs, vrijwilligers, partners, trainers en heel veel oud-leden uit de dorpen, maar ook van elders, worden natuurlijk verwacht op deze heuglijke dag. Het is geen officiële reünie, omdat er geen uitnodigingen zijn verstuurd. Toch hopen we dat vele oud-leden en trainers even langs komen om hun ervaringen uit het verleden bij de v.v. Ropta Boys te komen delen met de rest.
Voor de oud-leden, maar ook voor de rest, is een heuse tentoonstelling ingericht met heel veel oud materiaal in de vorm van krantenknipsels, foto’s en overige wetenswaardigheden over 40 jaar Ropta Boys. Het is echt de moeite waard om rustig de aanwezige boeken over vroeger en nu door te bladeren. Voor de leden van Ropta Boys wordt het een jubileum met diverse activiteiten. ’s Morgens staan de jeugdleden centraal. De festiviteiten voor de jeugd bestaan uit gekostumeerd voetbal en een leuk en attractief spellencircuit en nog veel meer verrassingen.
’s Middags komen de senioren en dames aan de beurt en er wordt nu al reikhalzend uitgekeken naar het gekostumeerde voetbal en de zeskamp.
’s Avonds is er een broodmaaltijd voor diegenen die zich hebben opgegeven met daarna kinderdisco. Later op de avond wordt het jubileumfeest tot in de late uurtjes voortgezet met muziek van de muziekgroep “Butterfly”. Dit belooft een knallende afsluiting van het feest te worden. Nogmaals, misschien wel overbodig, attenderen we met name alle oud-leden en oud- trainers erop om langs te komen en met ons het 40-jarig jubileum van Ropta Boys glans te geven. Alvast tot zaterdag 17 september 2005 op en rondom het sportpark “De Fiver” te Oosternijkerk. De feesttent is zaterdag 17 september 2005 vanaf 9 uur ’s ochtends open met een welkomstwoord van voorzitter Henny Meinsma van de jubileumcommissie.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.