Schoolvoetbaltoernooi Dongeradeel Cup keert terug met 28 teams in Dokkum
DOKKUM – Op woensdag 15 april 2026 vindt het schoolvoetbaltoernooi Dongeradeel Cup plaats op de velden van VV Dokkum. Na een jaar zonder toernooi wordt het evenement dit jaar opnieuw georganiseerd, met een indrukwekkende deelname van maar liefst 28 teams: 23 jongens-/gemengde teams en 5 meidenteams. In totaal doen er 272 kinderen mee.
Het belooft een sportieve en feestelijke voetbalmiddag te worden voor basisschoolleerlingen uit de regio. De eerste wedstrijden starten om 14:00 uur. Deelnemende teams worden om 13:45 uur verwacht op het hoofdveld van VV Dokkum.
De winnaars van het toernooi plaatsen zich voor de regionale finales en worden aangemeld bij de KNVB.
Het toernooi is dit jaar tot stand gekomen dankzij een samenwerking tussen drie betrokken ouders van twee groep 8-leerlingen en twee enthousiaste Firda-studenten. Samen hebben zij de organisatie op zich genomen om het schoolvoetbal in de gemeente nieuw leven in te blazen. De organisatie spreekt haar dank uit aan VV Dokkum voor het beschikbaar stellen van de velden en kleedkamers, evenals aan de vrijwilligers die dit evenement mogelijk maken. “We hopen op een sportief toernooi met mooie wedstrijden en natuurlijk prachtig weer”, aldus de organisatie.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.