Uitslagen schuttersvereniging uit Westergeest · Foto('s): 

Uitslagen schuttersvereniging uit Westergeest

woensdag 20 maart 2019

Alle leden waren aanwezig bij deze laatste schuttersavond seizoen 2018 – 2019, de schutters konden zo deze laatste avond hun totaal nog even opvijzelen om zo hoog mogelijk te eindigen in de verschillende teams zowel buks als pistool.

Op de buksbaan A team was Jan de Jong weer een maatje te groot voor de andere schutters hij werd eerste met 115 punten, B team Kees Adema met 103 punten en in team C was die eer voor Thomas Dijkstra met 103 punten. Op de pistoolbaan A team was het Durk Bijlstra die met de hoogste eer ging strijken met een score van 96 punten, B team Klaas Nicolai met 94 punten en C team waren twee winnaars teweten Heine Steenstra en Thomas Dijkstra beide met 85 punten.

Volledige uitslag van deze laatste schuttersavond seizoen 2018- 2019

Buks A team: J. de Jong 115; D. Bijlstra 111; Tj-J. van Assen 104; A. Braaksma 103; D. de Jong 103; P. Tjalsma 100.
B team: K. Adema 103; D. van Assen 98; J. v/d Veen 98; L. Sijtsma 95; P. Jongsma 89.
C team: Th. Dijkstra 103; W. Postma 91; A. Bosma 91; S. Sijtsma 83; Kl. Nicolai 77; H. Steenstra 68.

Pistool A team: D. Bijlstra 96; P. Tjalsma 94; D. de Jong 94; D. van Assen 91; P. Jongsma 91; J. de Jong 90; Tj-J. van Assen 88.
B team: Kl. Nicolai 94; K. Adema 93; A. Braaksma 93; L. Sijtsma 84; J. v/d Veen 84; S. Sijtsma 77.
C team: H. Steenstra 85; Th. Dijkstra 85; A. Bosma 80; W. Postma 50.

Op de vleesbaan werd het een gevecht om de eerste plaats, uiteindelijk ging Jan de Jong er met de eerste prijs vandoor en tweede Tjibbe-Jan van Assen beide met 58 punten, derde Douwe de Jong met 57 punten. Door verloting kregen de volgende schutters een mooie vleesprijs mee naar huis: D. Bijlstra; D. van Assen; P. Tjalsma; Kl. Nicolai; K. Adema; S. Sijtsma; Th. Dijkstra.

Vandaag op de radio

  • 00:00 - 18:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
  • 18:00 - 19:00
    Goed gestemd
    Geestelijk kinderprogramma.
  • 19:00 - 21:00
    Leafde foar muzyk
    Klaske neemt je mee in haar liefde voor muziek, met de mooiste muziek door haar uitgekozen.
  • 21:00 - 23:00
    De Smachtwacht
  • 23:00 - 00:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
© 1989 - 2020 RTVNOF · · Regio · Historie · Sport · Ondernemend · Agenda · Uitzending gemist · Contact