Sinterklaasfeest op CBS De Ikker in Blije

vr. 5 december · 14:00 · Demi Hoekstra

BLIJE – Sinterklaas bracht dit jaar een vroeg bezoek aan CBS De Ikker in Blije. De hele school en het aanwezige publiek stonden vol verwachting te wachten. Na het zingen van Sinterklaasliedjes arriveerde Sinterklaas samen met de Pieten op een vrachtwagen van de gemeente Noardeast-Fryslân, met chauffeur Sietse Frans Wierda.

CBS De Ikker

Vrijdagochtennd had een medewerker van de gemeente een zak met puzzelstukjes gevonden op het fietspad tussen Ferwert en Blije. De Pieten waren deze puzzelstukjes kwijtgeraakt. Met een kraan werd de zak uit de vrachtwagen gehaald en samen met de Pieten maakten de kinderen de puzzels weer compleet.

De hoofdpiet leidde Sinterklaas door het programma en de circuspiet liet indrukwekkende diabolo-acts zien. Er was een spelletjescircuit, pepernoten werden gebakken en in de pakjeskamer mochten de kinderen een cadeautje uitzoeken. Ook bracht Sinterklaas een bezoek aan de bovenbouw, waar de oudste leerlingen druk bezig waren met het uitpakken van mooie surprises.

Dankzij de hulp van de schoolcommissie en ouders werd het een feestelijke en gezellige dag voor iedereen.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

CBS De Ikker