Skriuw mar Frysk met PraatmarFrysk

do. 18 oktober · 00:002012 · 00:00 · Bauke

Op maandag 22 oktober begint bij PraatmarFrysk ‘Skriuw mar Frysk’. Een laagdrempelige manier om via de Social Media Fries te leren en te gebruiken.
Aan de hand van een filmpje…

Op maandag 22 oktober begint bij PraatmarFrysk ‘Skriuw mar Frysk’. Een laagdrempelige manier om via de Social Media Fries te leren en te gebruiken. Aan de hand van een filmpje wordt iedere week door ‘professor’ Henk Wolf een belangrijke spellingsregel uitgelegd. Bij elke regel hoort ook een dictee. In totaal worden er 14 regels behandeld.

PraatmarFrysk is een initiatief van de Afûk. Doel van de campagne is om Friezen meer bewust te maken van hun eigen taal en de meerwaarde daarvan. De lessen zijn te volgen op de Facebookpagina en het Twitterkanaal van PraatmarFrysk en op www.praatmarfrysk.nl. 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.