Skûtsje Toni Brundel wint wedstrijd IFKS bij Heeg

di. 20 augustus · 09:292024 · 09:29 · Yvette Mannee

HEEG – Na een start waarvan wij dachten dat het een algehele valse start was, bleven de skûtsjes vlak bij elkaar dobberen en opeens was de Lytse Lies snel weg.

Jaap Cuperus

HEEG – Na een start waarvan wij dachten dat het een algehele valse start was, bleven de skûtsjes vlak bij elkaar dobberen en opeens was de Lytse Lies snel weg. Zij waren als eerste bij de hoogste ton en hadden een ruime voorsprong. De Raarder Roek en de Westenwind wisten nog te volgen maar de druk vanachteren werd groot.

De Ingelsman en de Striidber kwamen van achteren langzaam naar voren en wisten er een spannende finale van te maken. Winnaar werd Toni Brundel. Tweede werd de Striidber en derde de Ingelsman12e werd het Wâldwiif en zestiende Dokkum.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Jaap Cuperus