Spanning en sfeer op Driezum Beach 2025
DRIEZUM – De tweede editie van het door vrienden georganiseerde beachvolleybaltoernooi Driezum Beach was opnieuw een groot succes. Acht teams, bestaande uit dorpsgenoten, streden in twee poules om de winst. Uiteindelijk kwam er één winnaar uit de bus. Dit was team vijf, Elly, Petra, Pukkie, Wietze Hedman en Jacob.
Op de tweede plaats eindigde team 1, Sietse Dampo Sytske, Sytse, Doede en Wiebe Tips. En als 3e eindigde team 8 met, Tineke, Herv, Boskje, Tjalling en Simon. Het evenement draaide niet alleen om sport: er was ook volop ruimte voor gezelligheid.
Een koelwagen zorgde ervoor dat ieders drinken koud bleef, en een goed geregelde barbecue maakte het samenzijn compleet. Voor de kinderen was er genoeg speelplezier, wat het toernooi tot een gezellige en geslaagde dag voor jong en oud maakte. De organisatoren kijkt uit naar de volgende editie van Driezum Beach.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.