Sportpark Driesum krijgt definitief tweede veld
DRIESUM – Sportpark Treffers Heech wordt nu toch echt uitgebreid. Na zo’n zeven jaar onderhandelen heeft de gemeente overeenstemming bereikt met voetbalvereniging VIOD en de plaatselijke kaatsvereniging over de aankoop van twee hectare grond in het dorp.
De gemeenteraad van Dantumadeel stelde gisteravond 320.000 euro ter beschikking om het land aan te kopen en in te richten. Wel had de oppositie kritiek op de geheimzinnigheid rond de onderhandelingen voor de grondaankoop.
Het extra sportveld in Driesum is hard nodig. Beide clubs spelen op het veld, en het terrein krijgt niet de kans om te herstellen. Daarnaast komt het in de zomermaanden voor dat beide clubs op dezelfde dag een wedstrijd hebben. De laatste wedstrijd kan dan pas om vijf uur ’s middags plaatsvinden. De kantine blijft dan ook lang open, wat volgens de fractie Dantumadeel ’82 soms zorgt voor overlast. Met een tweede sportveld erbij kunnen beide clubs tegelijkertijd hun wedstrijden houden en hoeft de kantine minder lang open te blijven.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.