Teake van der Meer met Noch ien Kear op afscheidstournee

za. 20 oktober · 10:262018 · 10:26 · Bauke

De bekende Friese cabaretier en komiek Teake van der Meer is begonnen aan zijn afscheidstournee. Hij treedt dit jaar op in zalen waar hij veel en graag kwam, niet alleen in Fryslân, maar ook buiten de provinciegrenzen.

Sake Beerstra

De bekende Friese cabaretier en komiek Teake van der Meer is begonnen aan zijn afscheidstournee.

Hij treedt dit jaar op in zalen waar hij veel en graag kwam, niet alleen in Fryslân, maar ook buiten de provinciegrenzen. Zo kwam hij op vrijdagavond 19 oktober (aanvang 20.00 uur) naar Zalencentrum De Colle in Kollum met het programma ‘Noch ien kear’. De mooiste hilarische typetjes en komische sketches uit zijn meer dan 50-jarige loopbaan passeren nog eenmaal de revue. Van zijn optredens zijn meerdere platen en CD’s uitgebracht.

De laatste jaren trad ‘Lytse Teake fan ‘e Westereen’ vaak op met Griet Wiersma en goochelaar Minze Dijksma. Zijn afscheidstournee doet hij echter solo.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra