Teampresentatie acrogym Turn- en gymsport Dokkum trekt ruim 160 bezoekers

do. 4 december · 17:23 · webredactie RTV NOF

DOKKUM – Afgelopen weekend stond turnhal de Brêge in Dokkum in het teken van de jaarlijkse teampresentatie van de afdeling acrogym. Meer dan 160 ouders, familieleden en sportliefhebbers vulden de hal om te zien waar onze acrogymteams de afgelopen maanden zo hard aan hebben gewerkt.

Ingezonden

Zestien teams betraden voor het eerst het podium om hun oefening aan het publiek te tonen. In totaal werden vierentwintig oefeningen getoond, vol salto’s, streksprongen, handstanden en sterke samenwerkingen. Voor veel sporters was dit het moment om te laten zien waar de afgelopen maanden hard aan is gewerkt. Het publiek kon ruim anderhalf uur genieten van acrogym op verschillende niveaus, met zichtbaar plezier, spanning en trots bij de teams.

”Als vereniging kijken we terug op een prachtige avond waarin talent, groei en sportplezier centraal stonden. We bedanken iedereen die aanwezig was voor hun support en applaus”.

De avond werd mede mogelijk gemaakt door Pittshop Tentenverhuur, Poiesz Supermarkten en Lisa Koops Fotografie. Dankzij hun bijdrage konden ze er samen een succesvolle en sfeervolle teampresentatie van maken. ”We wensen alle teams heel veel succes in het komende wedstrijdseizoen. Op naar mooie prestaties, nieuwe ervaringen en vooral veel plezier in de sport!”

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Ingezonden