Tirza de Graaf 2e op het FK
Zaterdag 21 april is het FK voor niveau 9 en 10 in Damwoude gehouden. Voor SVK deden in de eerste wedstrijd Chantal Hietkamp en Jenny Merkes mee. De concurrentie was behoorlijk hoog bij de 8 jarigen niveau 10.
Zaterdag 21 april is het FK voor niveau 9 en 10 in Damwoude gehouden. Voor SVK deden in de eerste wedstrijd Chantal Hietkamp en Jenny Merkes mee. De concurrentie was behoorlijk hoog bij de 8 jarigen niveau 10. Chantal heeft op vloer, brug en sprong keurige scores neergezet. Balk was ietwat wiebelig en helaas een val.
Het resulteerde in een knappe 7e plaats. Jenny Merkes heeft ook een goede wedstrijd geturnd. Ook helaas van de balk maar desondanks nog een mooie score omdat de rest stond als een huis. Jenny behaalde een mooie 6e plaats bij de instap niveau 10.
In de derde wedstrijd kwamen Femke Damstra en Tirza de Graaf in actie voor SVK. Tirza turnde een stabiele wedstrijd bij de pupillen 1 niveau 10. Ze liet mooie sprongen zien op de balk en vloer. Ook sprong en brug zagen er strak uit. Een verdiende 2e plaats is het eindresultaat. Femke had bij de pupillen 1 niveau 9 een pech start op brug, maar revancheerde zich op de overige toestellen. Vooral de vloer en balk oefening werden netjes uitgevoerd. Femke kwam uit op een knappe 7e plaats.
© Eigen foto
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.