Tot eind oktober stemmen voor Rabo ClubSupport
BURGUM/DE WESTEREEN – De stemperiode van Rabo ClubSupport is van start gegaan. Leden van de Rabobank hebben tot en met 25 oktober de tijd om op hun favoriete lokale clubs te stemmen. Die maken daardoor kans op een donatie van de bank.
BURGUM/DE WESTEREEN – De stemperiode van Rabo ClubSupport is van start gegaan. Leden van de Rabobank hebben tot en met 25 oktober de tijd om op hun favoriete lokale clubs te stemmen. Die maken daardoor kans op een donatie van de bank.
“Clubs en verenigingen zijn erg waardevol voor ons land. Het is de plek waar de buurt samenkomt, waar je iedereen kent, waar je jezelf kunt zijn en waar we elkaar en de buurt sterker maken”, aldus de bank die met ClubSupport een vervolg geeft aan het voormalige Wensenfonds. “Met Rabo ClubSupport zijn we als bank sterk betrokken bij het lokale verenigingsleven en met een financiële bijdrage worden clubs en verenigingen geholpen om de mooie maatschappelijke bestedingsdoelen te realiseren.”
Alleen leden stemmen
Via de Rabo App beslissen Rabobank-leden mee welke verenigingen en stichtingen de steun van de bank verdienen. Leden hebben een uitnodiging ontvangen per e-mail om te stemmen via de Rabo App en Rabo Online Bankieren. Stemmen kan tot en met 25 oktober. Wie wel klant is, maar geen lid kan dat via de app regelen. Daarna kan direct worden gestemd.
Lokale omroepen
U kunt ook de vrijwilligers van de lokale omroepen steunen in Noordoost Fryslân door te stemmen op Stichting Streekomroep Noordoost Friesland (RTV NOF) of RTV Kanaal 30. Meer info: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.