Trainer Wim Bakering vertrekt per direct bij Harkemase Boys

do. 3 november · 21:062022 · 21:06 · RTV NOF

HARKEMA – Wim Bakering, hoofdtrainer bij Harkemase Boys, heeft het bestuur laten weten per direct op stappen bij Harkemase Boys.

RTV NOF

HARKEMA – Wim Bakering, hoofdtrainer bij Harkemase Boys heeft het bestuur laten weten per direct op stappen bij Harkemase Boys, zo staat te lezen op de website van de club.

Als reden geeft Bakering aan dat de combinatie werk, privé én Harkemase Boys in de praktijk niet vol te houden valt. “De beslissing valt mij zwaar, maar Harkemase Boys verdient een trainer die het team de volle aandacht kan geven. Dat lukt mij op dit moment niet.”

Voorzitter Sippe Heeringa: “We betreuren de beslissing van Wim maar accepteren zijn vertrek en gaan op zoek naar een vervanger. We danken Wim voor zijn inzet dit seizoen.” Assistent trainer Willem van Kammen zal eerst de taken van Wim Bakering overnemen, beginnend met de uitwedstrijd a.s. zaterdag uit tegen Hoek.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.