Twee rijbewijzen ingevorderd na forse snelheidsovertredingen

vr. 10 juni · 08:112022 · 08:11 · webredactie RTV NOF

KOLLUM – Donderdagavond werd op de Lauwersmeerweg N358 bij Kollum het rijbewijs ingevorderd van een
42-jarige automobilist uit Joure. De man naderde een lasercontrole met een snelheid van 142 km/u terwijl de snelheidslimiet 80 km/u is.

RTV NOF

KOLLUM/VEENKLOOSTER – Donderdagavond werd op de Lauwersmeerweg N358 bij Kollum het rijbewijs ingevorderd van een 42-jarige automobilist uit Joure. De man naderde een lasercontrole met een snelheid van 142 km/u terwijl de snelheidslimiet 80 km/u is.

Het rijbewijs van een 23-jarige motorrijder uit De Westereen werd donderdagavond ingevorderd na een forse snelheidsoverschrijding op de Mûntsewei in Veenklooster. De Westereender reed 128 km/ u in een 60 km zone op het moment dat er
met een laser op snelheid werd
gecontroleerd.

Tegen beide bestuurders is proces-verbaal opgemaakt. De officier van justitie beslist op welke termijn de bestuurders hun rijbewijs terugkrijgen zo laat de politie weten.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.