v.v. Kollum zet nieuwe stap in verduurzaming
KOLLUM – De voetbalvereniging in Kollum werkt al jaren aan een duurzamere sportaccommodatie. Nu willen ze ook het kleedgebouw van het gas afhalen.
Opslagbatterij nodig voor zonne-energie
De club wil de stroom die door de zonnepanelen wordt opgewekt, opslaan in een speciale batterij. Daarmee kunnen ze later het gebouw van stroom voorzien, zonder gebruik te maken van gas of het elektriciteitsnet.
“We willen iedereen die op ons gestemd heeft hartelijk bedanken voor de steun.”
“Deze stap past bij onze ambitie om als vereniging groener te worden.” Eerder plaatste de club al zonnepanelen op het dak van de accommodatie.
Rabo ClubSupport helpt mee
Om de batterij te kunnen betalen, spaart de vereniging al een tijdje. Dankzij de Rabo ClubSupport-actie komt er nu een mooi bedrag bij. Leden van de Rabobank konden stemmen op hun favoriete club of vereniging. Veel mensen uit Kollum en omgeving stemden op v.v. Kollum.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.