Vaatstra’s gaan verder met eigen onderzoek
De Vaatstra’s beginnen een eigen onderzoek naar de moord op hun dochter Marianne Vaatstra. Justitie heeft het onderzoek naar het toen 16-jarige meisje stilgelegd. De familie hoopt op deze manier nieuwe getuigen te vinden.
De familie Vaatstra gaat haar eigen onderzoek beginnen naar de moord op hun dochter Marianne. De familie plaatste woensdag een advertentie in ‘De Westereinder’ waarin ze getuigen oproepen te reageren. Het is inmiddels vijf jaar geleden dat Marianne Vaatstra werd vermoord.
Het onderzoek naar Marianne Vaatstra is door justitie inmiddels stilgelegd. Een verdachte Afghaan bleek na een DNA-onderzoek in Londen onschuldig te zijn. Zelfs het opgraven van een overleden man leverde justitie geen dader. Ook een grootschalig DNA-onderzoek in de regio leverde niets op.
De Vaatstra’s hebben al enkele reacties gekregen. Ze zoeken vooral naar getuigen die op de dag van de moord bij Veenklooster iets verdachts hebben gezien.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.