Valse start WTOC
AUGUSTINUSGA: WTOC had zich de start van de competitie anders voorgesteld nu het een klasse lager speelt helaas werd het een nederlaag die aankwam. 6-3
AUGUSTINUSGA – WTOC had zich de start van de competitie anders voorgesteld nu het een klasse lager speelt helaas werd het een nederlaag die aankwam. 6-3
WTOC begon goed aan de wedstrijd en had een licht overwicht zonder dat het tot kansen leidde. Nadat ASC in de 18e minuut op voorsprong kwam was het gebeurd met de equipe van Trainer Arend de Boer. Het vertrouwen was weg en ASC kon domineren. Moeizaam uitverdedigen leidde in de 23e minuut tot een 2-0 achterstand. Aan beide kanten werd veel balverlies geleden wat het voetbal er niet beter opmaakte. ASC kon beter omgaan met de mogelijkheden dan WTOC. In de 30e minuut werd het 3-0. Het zou nog erger worden chaos in de WTOC defensie leidde de 4-0 in de 40e en 5-0 in de 43e minuut in. De 45e minuut kwam WTOC tot een treffer van Daniel Bakker wat de ruststand op 5-1 bepaalde.
De tweede helft zou het moeten gebeuren. Ook nu weer een falend WTOC. Er gloorde enige hoop toen in de 78e minuut de 5-2 uit een vrije trap van Nyckele Smeding tot stand kwam. In de 84e minuut werd het ook nog 5-3 wat plots mogelijkheden bood om alsnog aan sluiting te kunnen krijgen. Dit lukte niet en ASC kon nog de 6-3 maken. De toegekende strafschop werd nog gestopt door Johannes Zuidersma de wegspringende bal werd een prooi voor ASC er Arend Veenstra die hiermee zijn hattrick voltooide. Er zal nog het nodige moeten gebeuren wil WTOC meedoen om de prijzen wat wel verwacht wordt.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.