Van der Weijden doet nieuwe poging Elfstedenzwemtocht

wo. 27 maart · 18:182019 · 18:18 · Archief RTV NOF

Langeafstandszwemmer Maarten van der Weijden gaat deze zomer opnieuw proberen om de Elfstedentocht te zwemmen. Vorig jaar moest hij zijn eerste poging na 163 kilometer opgeven, omdat zijn lichaam het niet meer aankon.

Herman Huiberts

Langeafstandszwemmer Maarten van der Weijden gaat deze zomer opnieuw proberen om de Elfstedentocht te zwemmen, dat schrijft de NOS. Vorig jaar moest hij zijn eerste poging na 163 kilometer opgeven bij Burdaard, omdat zijn lichaam het niet meer aankon.

Om meer kans op succes te hebben, wordt de Elfstedenzwemtocht van 21 tot en met 24 juni gehouden, in plaats van augustus. “Ik heb altijd moeite met de nachten. In juni zijn die een stuk korter dan in augustus, dus dat scheelt weer”, zegt Van der Weijden. Ook wordt de 200 kilometer in vier dagen gezwommen in plaats van drie.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.