Veel belangstelling bij 100e verjaardag van Wieger Terpstra
Maandagmorgen bracht Burgemeester Bearn Bilker van de gemeente Kollumerlandc.a. , samen met zijn echtgenote, een bezoek aan de heer Terpstra die zijn 100e verjaardag vierde
Maandagmorgen bracht Burgemeester Bearn Bilker van de gemeente Kollumerland c.a. , samen met zijn echtgenote, een bezoek aan de heer Terpstra die zijn 100e verjaardag vierde in Meckema State te Kollum. De heer Terpstra is geboren op 17 juni 1913 te Westdongeradeel in het dorpje Hantum en komt uit een boerengezin. Hij is weduwnaar en was gehuwd met Hendrikje Planting.
Het echtpaar had geen kinderen. Na de oorlog kocht Wieger Terpstra een manufacturen winkel in Ee, waar hij kousen, garens, bedden e.d. verkocht. Hij runde de winkel samen met zijn vrouw. Na zijn pensionering werd de winkel verkocht en ging het echtpaar naar Kollum. Samen hebben ze nog veel gereisd naar Tunesië en Griekenland. Zijn grootste hobby is schilderen. Nu woont De heer Terpstra in Meckama State te Kollum waar hij goed verzorgd wordt en daar geniet hij nog van elke dag.
© Foto’s: Sake Beerstra
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.