Verkiezing van burgemeester onderwerp politieke forum
Radio Noordoost-Friesland komt deze week met een discussie over de gekozen burgemeester. Volgend jaar maken we kennis met een nieuw verschijnsel, namelijk: de burgemeesterschapsverkiezingen. In Dokkum voelen we de eerste campagnedrift al nadat ondernemer Schaaf via een spotprent in de Dockumer Courant meldde dat het college van B&W belastinggeld van de burger in de markt begraaft.
Radio Noordoost-Friesland komt deze week met een discussie over de gekozen burgemeester. Volgend jaar maken we kennis met een nieuw verschijnsel, namelijk: de burgemeesterschapsverkiezingen. In Dokkum voelen we de eerste campagnedrift al nadat ondernemer Schaaf via een spotprent in de Dockumer Courant meldde dat het college van B&W belastinggeld van de burger in de markt begraaft. Ongehoord, vond het FNP destijds en drong er bij het college op aan om een klacht in te dienen.
Met de burgemeesterverkiezing krijgt de burger dus meer macht in het bepalen van haar burgervader (of moeder).Maar moet daarom de huidige burgemeester Cazemier het veld ruimen? Of moeten de burgers ervoor oppassen dat iedereen ineens kans heeft op het burgemeesterschap? Daarom deze week de stelling:
Het kiezen van de eigen burgemeester is een ronduit slecht idee
Neem een kijkje op ons forum om te discussieren met raadsleden!
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.