Vernielingen bij Hermans Tankshop in Dokkum

ma. 20 januari · 15:172020 · 15:17 · Archief RTV NOF

Het stofzuiger- en luchtapparaat bij Hermans Tankshop in Dokkum is afgelopen week vernield. De eigenaar doet een oproep aan de daders om zich te melden. Daarvoor hebben ze een week lang de tijd. ,,Ik heb camera’s rondom het tankstation hangen. Ze staan dan ook duidelijk op de beelden, maar ik geef ze eerst de kans om zichzelf te melden”, vertelt de eigenaar. ,,Deon ze dat niet? Dan ga ik met de beelden naar de politie om aangifte te doen.”

Eigen foto's

Het stofzuiger- en luchtapparaat bij Hermans Tankshop in Dokkum is afgelopen week vernield. De eigenaar doet een oproep aan de daders om zich te melden. Daarvoor hebben ze een week lang de tijd.

,,Ik heb camera’s rondom het tankstation hangen. Ze staan dan ook duidelijk op de beelden, maar ik geef ze eerst de kans om zichzelf te melden”, vertelt de eigenaar. ,,Doen ze dat niet? Dan ga ik met de beelden naar de politie.”

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Eigen foto's