VIDEO: ‘Brûsdei’ in Boelenslaan

maandag 14 maart 2022 · Erik Visser

BOELENSLAAN - Dorpshuizen zijn naast de kerk en de school het middelpunt van een dorp. Dorpshuizen geven ruimte aan ontmoeten, vertier en scholing. Een plaats waar het verenigingsleven bij elkaar komt. Een plaats waar mooie ideeën vandaan komen. Maar  ook de dorpshuizen hadden veel te lijden onder al die coronamaatregelen.

Folkert Bijker

BOELENSLAAN – Dorpshuizen zijn naast de kerk en de school het middelpunt van een dorp. Dorpshuizen geven ruimte aan ontmoeten, vertier en scholing. Een plaats waar het verenigingsleven bij elkaar komt. Een plaats waar mooie ideeën vandaan komen. Maar  ook de dorpshuizen hadden veel te lijden onder al die coronamaatregelen.

Brûsdei is een initiatief van Doarpswurk en het bied dorpshuizen in Fryslân de mogelijkheid om weer nieuw leven in hun activiteiten te brengen. Het  kersverse beheerders echtpaar Jan Gal en Yneke Plantinga van dorpshuis “de Smoutte” in Boelenslaan twijfelde geen moment om hier aan mee te doen. Op zaterdag  12 maart op de “Brûsdei” werd in samenwerken met het Doarpswurk alles uit de kast gehaald om een mooi programma voor jong en oud te maken. Oud Hollandse spelen, knutselen, bingo, disco en een mooi stukje muziek van de Melody’s in de avond voor de volwassen. Voor elk wat wils om er een geslaagde Brûsdei van te maken.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Folkert Bijker