VIDEO: Geslaagd kleintje dorpsfeest in Garyp

ma. 20 september · 16:472021 · 16:47 · Jaap van der Laan

GARYP – Een lange periode is het stil geweest in Garyp met de organisatie van evenementen en activiteiten. Corona was het woord dat het dorp bijna anderhalf jaar in de greep heeft gehouden, een kistrace die om zeep geholpen werd, een dorpsfeest dat niet georganiseerd kon worden en ga zo maar door. Afgelopen zaterdag kon er eindelijk een feest worden georganiseerd.

RTV NOF

GARYP – Een lange periode is het stil geweest in Garyp met de organisatie van evenementen en activiteiten. Corona was het woord dat het dorp bijna anderhalf jaar in de greep heeft gehouden, een kistrace die om zeep geholpen werd, een dorpsfeest dat niet georganiseerd kon worden en ga zo maar door.

De Nationale Oranjevereniging en Activiteitencommissie Geahûs hebben deze tijd nauw contact onderhouden en hun krachten gebundeld. Afgelopen zaterdag kon eindelijk weer een feestje gebouwd worden.

Vanaf 11.30 uur streden een aantal Gariper palingrokers om de titel “Beste Palingroker van Garyp”. Vanaf het eind van de middag was er live muziek met de top 40 band “Signature”.

Dit alles werd conform de RIVM maatregelen gehouden op het parkeer terrein van “it Geahûs”.

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.