VIDEO: Mensen over haarband van Depay: “Het verbaast mij, al die commotie”
Wie de laatste wedstrijden van het Nederlands elftal voor het Europees Kampioenschap in Duitsland heeft gezien, is het misschien wel opgevallen: de nieuwe haarband van aanvaller Memphis Depay. Bedrijven spelen in op de trend van de haarband. Dockumer Vlaggen Centrale (DVC) krijgt al grote bestellingen binnen.
DOKKUM – Wie de laatste wedstrijden van het Nederlands elftal voor het Europees Kampioenschap in Duitsland heeft gezien, is het vast opgevallen: de haarband van aanvaller Memphis Depay. Bedrijven spelen handig in op de commotie rondom de haarband, waaronder de Dockumer Vlaggen Centrale (DVC).
De Vlaggen Centrale merkte na de uitzwaaiwedstrijd van het Nederlands elftal maandagavond dat er een hype ontstond rondom de haarband. Commercieel directeur Henny Atsma vertelt: “Memphis Depay draacht in wite hierbân en doe kamen we de dei dernei op it idee, omdat der noch wat opskuor wie yn de media, wêrom draacht er net in oranje hierbân?” Vandaar dat de DVC woensdagochtend om 10:00 uur met het produceren van oranje haarbanden is begonnen. Atsma heeft een goed uitzicht voor de Oranje op het EK: “Ik hoopje dat se yn de finale komme!” De haarband zou het oranjeteam goede moed moeten geven.
Een doodnormale haarband die door Depay in de schijnwerpers is gezet. Mensen op straat in Dokkum vertellen dat al die aandacht niet per se nodig is: “Het verbaast mij eerlijk gezegd dat er opeens commotie is over een haarbandje.”
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.