VIDEO: Zomer in Noordoost Fryslân: Tuk Tuk – RTV NOF verrassend dichtbij!
NOARDEAST-FRYSLÂN/DANTUMADIEL – Streekomroep RTV NOF gaat de komende weken langs een aantal zomerse activiteiten in de regio. Vanwege het coronavirus vieren veel Nederlanders vakantie in eigen land. Ook in het noordoosten van Fryslân is het druk en is er van alles te beleven.
NOARDEAST-FRYSLÂN/DANTUMADIEL – Streekomroep RTV NOF gaat de komende weken langs een aantal zomerse activiteiten in de regio. Vanwege het coronavirus vieren veel Nederlanders vakantie in eigen land. Ook in het Noordoosten van Fryslân is het druk en is er van alles te beleven.
Van 4 juli t/m 16 augustus 2020 hebben scholen in de noordelijke provincies zomervakantie. Voor veel mensen betekent dit normaal gesproken een lange rit naar Italië of Frankrijk maar vanwege het COVID-19 ziet de zomervakantie er dit jaar anders uit.
Het coronavirus leidt tot een reeks reisadviezen en maatregelen in en buiten Europa. Daardoor ontvangen vakantieparken en campings in Nederland meer gasten uit eigen land. Vakantieparken en campings in Noordoost Fryslân hebben het druk en om de zomervakantie nog leuker te maken zijn er tal van activiteiten te doen in de regio.
Dit keer gaan we langs bij de Tuk Tuk verhuur in Lauwersoog. Wat zijn de mogelijkheden van een Tuk Tuk, en wat is er nu eigelijk zo leuk aan? Wij gingen op bezoek bij Piero Tundo medewerker Tuk Tuk Lauwersoog en maakten een testritje.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.