Vijf jaar Speelgoedbank Op Stelten wordt in het klein gevierd
BUITENPOST – Vijf jaar Speelgoedbank Op Stelten. Dit kan vanwege Covid-19 niet groots gevierd worden, maar het kan ook niet zomaar stilletjes voorbij gaan.
BUITENPOST – Vijf jaar geleden – op 9 oktober 2015 – was de grote opening van Speelgoedbank Op Stelten in Buitenpost. Een initiatief dat door drie vrouwen was bedacht en in werking was gezet. Gezinnen die onder de armoedegrens leven, mogen met hun kinderen elke maand komen om gratis speelgoed uit te zoeken, wat ze ook mogen houden.
VIJF JAAR VERDER
Nu zijn we 5 jaar verder. Aan de Speelgoedbank is nog steeds grote behoefte en steeds meer kinderen maken hier gebruik van. “Wat is spelen toch belangrijk voor de ontwikkeling van een kind. En wat kunnen er toch veel omstandigheden zijn voor ouders waardoor ze geen speelgoed aan kunnen schaffen.”
In de afgelopen jaren is er ook nog een 2e kans Speelgoedwinkel gerealiseerd. Een winkel die gaat voor duurzaam, hergebruik van speelgoed en die voor elke portemonnee geschikt is.
IETS SPECIAALS
5 jaar Speelgoedbank Op Stelten. Dit kan vanwege Covid-19 niet groots gevierd worden, maar het kan ook niet zomaar stilletjes voorbij gaan. Daarom is er voor de uitgifte van 17 oktober 2020 iets speciaals voor alle klantjes die bij deze speelgoedbank ingeschreven staan.
Maar ook mensen die in de 2e kans Speelgoedwinkel komen, kunnen meegenieten.
In de week van 10 – 17 oktober is er voor de eerste 100 betalende klanten een presentje.
Openingstijden: dinsdag en donderdag van 9:00 – 14:00 uur
zaterdag van 10:00 – 16:00 uur. Wees welkom op Christinastraat 4 in Buitenpost.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.