Voorbereidingen Slingeraapfestival gestart

vr. 11 augustus · 11:082017 · 11:08 · Archief RTV NOF

Vrijdagochtend is de organisatie van het Slingeraapfestival in Westergeest gestart met het gereedmaken van het terrein. Het waterbassin waar de slingerapen overheen moeten springen wordt nog even bijgevuld met water.

Jantsje Wiersma

Vrijdagochtend is de organisatie van het Slingeraapfestival in Westergeest gestart met het gereedmaken van het terrein. Het waterbassin waar de slingerapen overheen moeten springen wordt nog even bijgevuld met water. Er worden dranghekken rondom het terrein geplaatst enz.

Zaterdagmiddag om 15:00 uur mogen de kinderen een poging wagen om vanaf de steiger in een touw, dat boven het water hangt, te springen en droog naar de overkant te komen. Daarna is de beurt aan de ouderen om dit te proberen. ‘s Middags is er een tevens een optreden van Piter Wilkens.  Ook is er een schminkster en een springkussen voor de kinderen.
“s Avonds zal op het Open podium van de Tredder Vangrail in samenwerking met  de Kolkenblazers Drive-in show te beluisteren zijn.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Jantsje Wiersma