VR1 tonen wilskracht pas in 2e helft
KOLLUM – Als je na de winterstop niet meer verloren hebt, wordt de concentratie voor een wedstrijd wel eens minder. De eerste helft tegen Drachtsterboys leek dit de VR1 te overkomen. Alles lukt nét niet, passen net niet scherp genoeg, ongecontroleerde aannames, met een erg onrustig spel tot gevolg.
KOLLUM – Als je na de winterstop niet meer verloren hebt, wordt de concentratie voor een wedstrijd wel eens minder. De eerste helft tegen Drachtsterboys leek dit de VR1 te overkomen. Alles lukt nét niet, passen net niet scherp genoeg, ongecontroleerde aannames, met een erg onrustig spel tot gevolg. Kollum voetbalt even meer tegen zichzelf dan tegen Drachtsterboys.
De tweede helft tonen de VR1 weer hun wilskracht om te winnen en trackteren de aanwezige supporters op een mooie overwinning van 1-4. Hard werken en wilskracht is beloond.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.