VV Kollum investeert in de toekomst: drie VC1-diploma’s én versterking voor de jeugdopleiding!
KOLLUM – VV Kollum blijft investeren in de kwaliteit van de jeugdopleiding. Met Milan Louwsma en Björn Bosgraaf verwelkomen we komend seizoen twee nieuwe (en voor hun leeftijd al zeer ervaren) jeugdtrainers. Daarnaast hebben Merijn Boersma, Milan Louwsma en Björn Bosgraaf onlangs alle drie met succes hun VC1-trainersdiploma behaald. Een prachtige stap in hun persoonlijke ontwikkeling én een mooie impuls voor de jeugdopleiding van VV Kollum.
Milan Louwsma (Dokkum) en Björn Bosgraaf (Wâlterswâld) vormen komend seizoen samen de trainersstaf van JO15-1. Daarnaast ondersteunen zij de JO17-1 en zijn zij actief binnen de woensdagmiddag Voetbalschool van VV Kollum. Beide trainers willen zich verder ontwikkelen en starten komend seizoen direct met de VC2-opleiding. Ze worden hierin begeleid door Johannes de Vries.
Ook Merijn Boersma, die al actief was als jeugdtrainer binnen VV Kollum, blijft zich ontwikkelen. Een vervelende blessure zette helaas tijdelijk een streep door zijn sportieve ambities als speler (bij de 1e selectie), maar daardoor kan hij zich komend seizoen volledig richten op zijn rol als trainer van JO19-2. Cruciaal want zowel de 19-1 als 19-2 wil de club stappen mee zetten. Ook Merijn gaat komend seizoen verder met zijn trainersopleiding en zet daarmee de volgende stap in zijn ontwikkeling. Ron de Boer zal hem daarin begeleiden.
Als vereniging zijn we trots dat jonge, enthousiaste trainers zich gaan inzetten voor onze jeugd. Zij brengen niet alleen energie en enthousiasme mee, maar ook de ambitie om zichzelf én onze spelers iedere week beter te maken. Zo bouwen we samen verder aan een sterke en toekomstgerichte jeugdopleiding. Naast de teamtrainingen zullen de jongens ook onderdeel worden van onze voetbalschool op woensdagmiddag.
Namens VV Kollum wensen wij Merijn, Milan en Björn heel veel succes en vooral veel plezier komend seizoen! “Ik ben Milan Louwsma, 17 jaar en woon in Dokkum. Al zes jaar ben ik met veel passie en plezier actief als voetbaltrainer. Afgelopen seizoen stond ik voor de JO14-1 van Be Quick Dokkum en daarnaast ben ik trainer bij VEENS Voetbalacademie.
Zelf voetbal ik in de JO19-1 van Be Quick Dokkum en maak ik komend seizoen deel uit van de voorselectie van het eerste elftal. Ook blijf ik mezelf ontwikkelen als trainer. Inmiddels heb ik mijn VC1-diploma behaald en volgend seizoen start ik met de VC2-opleiding. Bij VV Kollum begint voor mij een nieuw hoofdstuk. Ik kijk uit naar deze mooie uitdaging en hoop samen met de spelers een prachtig seizoen neer te zetten.”
“Mijn naam is Björn Bosgraaf, ik ben 18 jaar oud en woon in Wâlterswâld. Zelf speel ik bij Be Quick Dokkum. Ik heb inmiddels vijf jaar ervaring als voetbaltrainer. Afgelopen seizoen was ik trainer van de JO14-1 van Be Quick Dokkum, waar ik ook mijn VC1-diploma heb behaald. Daarnaast verzorg ik sinds een jaar trainingen bij VEENS Voetbalacademie. Komend seizoen ga ik aan de slag als trainer van de JO15-1 van VV Kollum. Ik kijk ernaar uit om mijn VC2-opleiding te volgen, mezelf verder te ontwikkelen en samen met het team een mooi seizoen neer te zetten.”
Op naar een seizoen vol ontwikkeling, plezier en prestaties!
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.