Dit weekend in Rûnwei Sport
Dit weekend is er weer een nieuwe uitzending van Rûnwei Sport. Zaterdag zijn de verslaggevers aanwezig bij de volgende wedstrijden: Drachtster Boys – VV Buitenpost met verslaggever Anton van der Meer, Be Quick Dokkum – Winsum (15:00 uur) met verslaggever Jan Wagenaar en Broekster Boys – SC Veenwouden met verslaggever IJde Prins.
Dit weekend is er weer een nieuwe uitzending van Rûnwei Sport. Zaterdag zijn de verslaggevers aanwezig bij de volgende wedstrijden: Drachtster Boys – VV Buitenpost met verslaggever Anton van der Meer, Be Quick Dokkum – Winsum (15:00 uur) met verslaggever Jan Wagenaar en verslaggever IJde Prins is bij de wedstrijd Broekster Boys tegen SC Veenwouden.
Ook zijn we aanwezig bij de wedstrijd VV Zwaagwesteinde – WTOC met verslaggever Wiebe de Boer en verslaggever René Terpstra is bij de wedstrijd Dokkum – Grijpskerk. Sybrand Grasdijk vertelt alles over DVS’33 Ermelo – Harkemase Boys. De presentatie en techniek in de studio is in handen van Sjoerd van der Werf, Sietse Weistra en Gerrit Wijkstra.
Zondag is Rûnwei Sport bij de volgende wedstrijden: Trynwalden – Geel Wit met verslaggever Lammert Brouwer en clubverslaggeefster Gerrie Jansma is bij Sint Jacob – De Walden. In beide uitzendingen is er ook aandacht voor andere sporten, zoals waterpolo, tafeltennis en korfbal. Daarnaast houden we u op de hoogte van alle tussenstanden. De presentatie en techniek in de studio is in handen van Jaap van der Laan, Lisa Taekema en Waatze Kerkstra.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.