Werkzaamheden aan het spoor op 5 en 6 september

zo. 30 augustus · 17:102020 · 17:10 · webredactie RTV NOF

In verband met gepland onderhoud aan het spoor bij Feanwâlden rijden er op zaterdag 5 en zondag 6 september bussen i.p.v. treinen tussen Leeuwarden en Buitenpost.

Erik Visser

FEANWÂLDEN – In verband met gepland onderhoud aan het spoor bij Feanwâlden rijden er op zaterdag 5 en zondag 6 september bussen i.p.v. treinen tussen Leeuwarden en Buitenpost. Het betreft hier om regulier onderhoud aan het spoor en in verband met de extra sneltrein Leeuwarden – Groningen. Er worden bussen ingezet.

Bij Hurdegaryp zal de overgang worden vervangen bij de Stationswei en de Slachtedijk. In Feanwâlden word er een nieuwe wissel geplaatst. De beide overgangen zijn afgesloten voor het verkeer.

Bij deze werkzaamheden check je in en uit zoals je dat gewend bent bij de in- en uitcheckpalen op het treinstation of bij de mobiele in- en uitcheckpalen. Op dit moment rijden er tussen Groningen en Leeuwarden twee stoptreinen en één sneltrein per uur. Er reizen steeds meer mensen met de trein. Vooral in de spits. Daarom is een extra sneltrein nodig. Twee sneltreinen en twee stoptreinen per richting/per uur verhoogt de kwaliteit en het comfort voor de reiziger en verbetert de bereikbaarheid van het Noorden. Voor de extra sneltrein per uur per richting en de langere sneltreinen in de spits zijn er aanpassingen aan de huidige sporen en perrons nodig.

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.