Werkzaamheden De Centrale As rondom Feanwâlden van start

za. 5 oktober · 06:572013 · 06:57 · Bauke

Donderdagmiddag zijn de voorbereidende werkzaamheden voor de aanleg van De Centrale As bij Feanwâlden van start gegaan. Aannemer Haarsma uit Tjerkwerd gaat bezig met het obstakelvrij maken van de bermen langs de nieuwe weg.

Donderdagmiddag zijn de voorbereidende werkzaamheden voor de aanleg van De Centrale As bij Feanwâlden van start gegaan. Aannemer Haarsma uit Tjerkwerd gaat bezig met het obstakelvrij maken van de bermen langs de nieuwe weg. Wanneer deze werkzaamheden zijn afgerond, begint Vitens hier met de aanleg van een waterleiding.

De werkzaamheden van Haarsma zullen ongeveer 4 weken in beslag nemen. Wethouder Roelof Bos van Dantumadiel was getuige van de eerste bomen die geveld werden om ruimte te maken voor de nieuwe waterleiding.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.