Wielstra lijsttrekker gemeentebelangen, Braaksma over parkeerbeleid Noardeast-Fryslân in Weekend Nieuwsshow

zo. 7 december · 19:39 · RTV NOF | Hanneke Scherjon

DE WESTEREEN – De Weekend Nieuwsshow zat weer vol met nieuws en actualiteiten uit de regio. Wethouder Kees Wielstra is gekozen als nieuwe lijsttrekker van Gemeentebelangen Dantumadiel.

RTV NOF | Taeke Kooistra

De partij heeft er alle vertrouwen in, en Wielstra zelf staat te popelen om verder te bouwen aan een sterk en prettig Dantumadiel. Hij was te gast bij ons om te vertellen hoe en waarom.

Tekst loopt door onder de video

 

Met wethouder Pieter Braaksma spraken wij over de het foutparkeren in Dokkum, met name op zondagen. En over de plannen om de hoge parkeerdruk te ontlasten door eventueel een ondergrondse parkeergarage aan de noordkant van de stad. Hierbij moet de gemeenteraad op 18 december een besluit nemen of er geld komt voor een onderzoek.

Tekst loopt door onder de video

 

Het wordt weer gezellig in Ferwert! Van 8 tot en met 14 december bruist het dorp tijdens Ferwert Bloeit, een week vol leuke activiteiten, verrassende moetjes en echte gemeenschap. Van sport tot smaak en alles wat er tussen zit. Klaas Schotanus bracht ons op de hoogte.

Tekst loopt door onder de video

Ook lieten wij een audiofragment horen over de Nachtelijke Zorg in de regio waarin collega Ate Wielstra een gesprek had met twee personen over hun persoonlijke ervaring over de sluiting van de huisartsenpost in Dokkum.

Verder was Tuin aanwezig met een aantal planten waaronder de cyclaam, maretak en de helleborus. Met Serge Soetekou; directeur van Humanitas , hadden wij een gesprek over schulden waar veel mensen momenteel mee te kampen hadden

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

RTV NOF | Taeke Kooistra