Wietse van der Veen nieuwe trainer v.v.Anjum
Wietse van der Veen wordt de nieuwe hoofdtrainer van de v.v.Anjum. Hij volgt daarmee Wichard de Haan op die na vier jaar vertrekt naar Ternaard. Wietse van der Veen is geen onbekende bij de v.v.Anjum.
Wietse van der Veen wordt de nieuwe hoofdtrainer van de v.v.Anjum.
Hij volgt daarmee Wichard de Haan op die na vier jaar vertrekt naar Ternaard. Wietse van der Veen is geen onbekende bij de v.v.Anjum. Integendeel rond de eeuwwisseling was van der Veen al drie seizoenen werkzaam bij de v.v.Anjum. De uit Triemen afkomstige oefenmeester is ook geen onbekende in de regio.
Na als clubtrainer te hebben gefungeerd bij o.a. WTOC, Broekster Boys, ASC en RWF, was van der Veen de afgelopen seizoenen als regiocoach van de KNVB werkzaam. Bij vele verenigingen in de omgeving bracht Wietse van der Veen het jeugdvoetbal (in theorie en praktijk) onder de aandacht. Het bestuur van de v.v.Anjum hoopt “mee te liften” op de kennis die van der Veen in dat kader met zich meebrengt.Wietse van der Veen start zijn werkzaamheden bij de v.v.Anjum op 1-7-2008.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.