WIK ?34 1 en NKC 1 spelen gelijk

zo. 25 november · 00:002012 · 00:00 · Archief RTV NOF

Op zaterdag 24 november jl. werd er in Damwâld een wedstrijd gespeeld tussen de selecties van WIK’34 en NKC. NKC en WIK gingen er al in de eerste minuten vol tegen aan en NKC opende in de eerste minuten de score met het eerste doelpunt van de avond.

Op zaterdag 24 november jl. werd er in Damwoude een wedstrijd gespeeld tussen de selecties van WIK’34 en NKC. NKC en WIK gingen er al in de eerste minuten vol tegen aan en NKC opende in de eerste minuten de score met het eerste doelpunt van de avond.  Hierop had WIK dan ook een snel antwoord en stond het na twee minuten alweer gelijkspel.
Na verschillende kansen van beide ploegen en de doelpunten daaruit, was de tussenstand in de pauze 9-7 in het voordeel van de thuisploeg. Dit voordeel probeerde Wik’34 dan ook in de tweede helft, gedeeltelijk met succes, vol te houden en stond Wik’34 halverwege de tweede helft met 14-11 voor. Hoezeer de selectie die voorsprong probeerde vol te houden, gebeurde het onvermijdelijke: NKC creëerde kansen en doelpunten en zo stond de selectie van Wik in de laatste minuut met 15-14 voor.

Wat men echter niet verwacht had was dat er door de wat onrustig spel van de thuisploeg toch, helaas, de bal verspeelde en er in de allerlaatste seconden van de wedstrijd dan ook de einduitslag werd gescoord door NKC: 15-15

Doelpuntenmakers van WIK’34:
Lolkje de Jong   5
Marinus de Vries  1
Sietse Boskma   3
Amarins Hilverda  1
Grietje Dijkstra   2
Johan Boskma   2
Tjip Westra   1

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.