WTOC en Friese Boys plaatsen duurzame Ledverlichting
OUDWOUDE/KOLLUMERZWAAG – In het kader van verduurzaming hebben WTOC en Friese Boys geïnvesteerd in lichtmasten met Ledverlichting.
OUDWOUDE/KOLLUMERZWAAG – In het kader van verduurzaming hebben WTOC en Friese Boys geïnvesteerd in lichtmasten met Ledverlichting.
Bij WTOC en Friese Boys ontbrak tot op heden verlichting rondom het hoofdveld en B-veld. Een doorn in het oog van de clubs, want hierdoor konden avondwedstrijden vastgesteld door de KNVB niet op eigen veld worden gespeeld en moest er uitgeweken worden naar een vereniging die wel verlichting had.
Ook oefenwedstrijden kunnen nu op doordeweekse avonden worden gespeeld en toernooien georganiseerd. En als je iets doet, dan moet je het goed doen was de gedachte. Naast het plaatsen van lichtmasten met led verlichting rondom het hoofdveld van WTOC en het B-veld bij Friese Boys worden de energie vretende gas ontladings lampen op het trainingsveld van WTOC vervangen door led verlichting. De verlichting middels LED zal gaan zorgen voor een uitstekende verlichting van de velden en is ook vriendelijker voor de clubkas.
Om de investering mogelijk te maken spraken WTOC en Friese Boys af om de krachten te bundelen. Dit had tot gevolg dat er voor beide clubs een aantrekkelijke deal is gesloten. Leverancier van de verlichting OVI uit Enschede neemt ook de subsidie aanvragen voor zijn rekening. Dit is een welkome ondersteuning die zeer op prijs wordt gesteld Dinsdag 1 juni 2021 werden de contracten ondertekend in de kantine van WTOC. De intentie is dat na het opdrogen van de inkt van de handtekeningen de werkzaamheden spoedig worden uitgevoerd.
Op de foto Wierd Kooistra WTOC, Mathias Coga OVI en Django Damsma Friese Boys
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.