Z.P.D. zwemmers naar Burgum voor competitie

ma. 7 oktober · 07:322013 · 07:32 · Archief RTV NOF

De 1e competitie wedstrijd van de 5 wedstrijden werd zaterdag 5 oktober gezwommen in Burgum, waar 30 selectie zwemmers van de Z.P.D. uit De Westereen aan deel namen, er werden maar liefst 29 persoonlijke records en 2 clubrecords gezwommen en dat in het begin van het seizoen, de grootse tijdsverbetering was er voor Esmee ten Hoeve

Albert Wijbenga

De 1e competitie wedstrijd van de 5 wedstrijden werd zaterdag 5 oktober gezwommen in Burgum, waar 30 selectie zwemmers van de Z.P.D. uit De Westereen aan deel namen, er werden maar liefst 29 persoonlijke records en 2 clubrecords gezwommen en dat in het begin van het seizoen, de grootse tijdsverbetering was er voor Esmee ten Hoeve die ruim 8sec van haar tijd op de 100m wisselslag af haalde, de andere deelnemen ploegen waren het organiserende Wetterwille uit Burgum, De Forel uit Wolvega, en De Granaet uit Dokkum allen uitkomende in de 1e klas regio noord.

De 2e ronde wordt op 9 november gezwommen in zwembad De Frosk in De Westereen de thuisbasis en het trainingsbad van zwemclub Z.P.D. waar een week eerder op 2 november de strijd zal plaats vinden om het clubkampioenschap, waar alle zwemmers van de club aan mee kunnen doen, en waar dan ook vel gestreden zal worden om de titel clubkampioen Z.P.D. 2013.

Uitslag;
Wetterwille 4084.53 punten
De Forel 4174.40 punten
Z.P.D. 4244.62 punten
De Granaet 4403.03 punten

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.