Zeeforel uitzet in Lauwersmeer en de Waddenzee
In het kader van het project Vissen voor Verbinding zijn afgelopen weekend duizend volwassen zeeforellen losgelaten. Dit was echter geen eenmalige actie, de komende vijf tot tien jaar zullen er jaarlijks zeeforellen worden uitgezet en gemonitord. Op deze manier draagt het project Vissen voor Verbinding bij aan de populatie van deze vissoort in het Lauwersmeer en de Waddenzee. Het project is een initiatief van de Provincie Groningen, Staatsbosbeheer, Hogeschool Van Hall Larenstein, Sportvisserij Nederland, Sportvisserij Groningen Drenthe en Sportvisserij Fryslân.
In het kader van het project Vissen voor Verbinding zijn afgelopen weekend duizend volwassen zeeforellen losgelaten.
Dit was echter geen eenmalige actie, de komende vijf tot tien jaar zullen er jaarlijks zeeforellen worden uitgezet en gemonitord. Op deze manier draagt het project Vissen voor Verbinding bij aan de populatie van deze vissoort in het Lauwersmeer en de Waddenzee.
Het project is een initiatief van de Provincie Groningen, Staatsbosbeheer, Hogeschool Van Hall Larenstein, Sportvisserij Nederland, Sportvisserij Groningen Drenthe en Sportvisserij Fryslân.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.