Zeer succesvolle start acro C teams WSBF
Afgelopen zaterdag werd in Vries gisteren de eerste plaatsingswedstrijd acrogym gehouden op C lijn nivo. Bij de C lijn trio’s is WSBF uit Surhuisterveen in de drie Noordelijke Provincies met maar liefst 4 teams hofleverancier.
Afgelopen zaterdag werd in Vries gisteren de eerste plaatsingswedstrijd acrogym gehouden op C lijn nivo. Bij de C lijn trio’s is WSBF uit Surhuisterveen in de drie Noordelijke Provincies met maar liefst 4 teams hofleverancier. Verdeeld over 3 plaatsingswedstrijden kunnen de teams zich kwalificeren voor de landelijke wedstrijden.
Het trio Baukje Wassenaar, Hielkje Meyer en Jildou Kooistra wisten met overmacht het goud te bemachtigen. Dit trio behaalde bij beide oefeningen, tempo en balans, artistiek eveneens de hoogste scores. Heel verrassende winst was er voor het nieuwkomend trio in deze categorie, Babet Bos, Gianne Storm en Femke Kooistra. Zij wisten meteen op de eerste plaatsing al een tweede plaats te behalen.
Daphne Diertens, Jacolien van Panhuis en Elina Sipma, eveneens een trio wat dit seizoen voor het eerst deelneemt op C nivo, behaalden een gezamenlijk derde plaats qua puntentotaal als een trio van Donkerbroek. Daar de uitgangswaarde ook gelijk was, wordt door de jury gekeken wie de hoogste score technisch heeft behaald..Hier kwam het trio van Donkerbroek net iets sterker uit de strijd. Maar met een 4de plek op zak heeft dit trio van WSBF in Vries zeker goed geoogst.
Het nieuwgevormd C- trio Nynke Bruinsma, Ingrid de Boer en Lyan van der Sleen,draaiden na de eerste oefeningen mee boven in het klassement. Echter bij de tempo oefening kwamen ze door een val op de 11ste plek in het eindklassement..Maar in een deelnemersveld met maar liefst 21 teams mag dit team zeker niet ontevreden zijn over de einduitslag.
Het C duo Sieta van der Veer en Nellie Bijker, wisten ondanks een grote tijdsfout toch nog een hoge score neer te zetten bij de balansoefening. Echter bij het inturnen van de tempo oefening ging het mis. Sieta raakte dusdanig geblesseerd, dat verdere deelname aan de wedstrijd uitgesloten was. Dit C duo heeft net als de trio’s genoeg potentie om de limiet te behalen om zo door te kunnen stromen naar de landelijke wedstrijden.
Op 2 maart is de eerstvolgende plaatsingswedstrijd te Scheemda
Bovenste plaatje van links naar rechts Hielkje, Jildou en Baukje zij behaalden goud.
Onderste van links naar rechts, Babet, Gianne en Femke zij behaalden zilver
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.