Zwarte Arend kaatspartij in Peazens-Moddergat

zo. 31 augustus · 08:16 · RTV NOF

PEAZENS-MODDERGAT – Vrijdag 29 augustus konden onze jeugdleden eindelijk weer een wedstrijd kaatsen. Het was alweer een poosje terug, dus hadden ze er weer veel zin en plezier in. De partij werd gesponsord door het Frysk eetkafe de Zwarte Arend.

Ingezonden

Bij de kabouters kon er nog net gekaatst worden, hier waren vier die zich hadden opgegeven. Hier kwam Kees de Weger, met drie gewonnen partijen, als winnaar uit de bus. De tweede prijs was voor Fardau Tuinhof. Bij de oudere jeugd waren in totaal tien, dus werden deze categorieën bij elkaar gezet. Door een mooie loting, waren alle vier parturen aan elkaar gewaagd. In de laatste partij werd duidelijk dat Bettina v/d Glint, Pieter Lieuwe Visser en Sietske Elzinga met de eerste prijs er vandoor gingen. De tweede prijs ging naar Nynke Elzinga en Bram de Weger.

Zaterdag 30 augustus konden de senioren kaatsen. Ook deze partij werd door Frysk eetkafe de Zwarte Arend gesponsord. Om 13.00 uur werd er door 10 heren en 8 dames gekaatst om de prijzen. Allen konden drie keer kaatsen. Zowel bij de heren als bij de dames was de laatste partij de beslissende. Hierdoor werd duidelijk dat partuur één drie keer had gewonnen, dus het meest aantal eersten haalde. Rond de klok van 17.30 uur werd de laatste bal geslagen en konden de perken etc. worden opgeruimd. De prijsuitreiking werd ditmaal gehouden in de Zwarte Arend.

Heren 1e prijs: Jelle Rense Lei, Gerben Lei en Willem Elzinga
2e prijs: Magchiel Groen en Magchiel Faber

Dames 1e prijs: Liza Lei en Jeltje Koree
2e prijs: Rianne Reitsma en Nynke de Vries

Het aankomende weekend is de laatste wedstrijd voor de jeugd en de senioren, de Prins partij!

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Ingezonden