Alternatieve “training” Broekster Boys

di. 5 augustus · 11:432014 · 11:43 · Archief RTV NOF

Afgelopen zaterdag is op het hoofdveld van Broekster Boys op “duurzame wijze “ het onkruid verwijderd. Trainer Mulder had voor de selectie een complete trainingsdag in petto

Lia Bakker-Peterson

Afgelopen zaterdag is op het hoofdveld van Broekster Boys op “duurzame wijze “ het onkruid verwijderd. Trainer Mulder had voor de selectie een complete trainingsdag in petto. ‘s ochtends werd er hard getraind, met aansluitend een heerlijke lunch in de kantine van Broekster Boys.

Na de lunch ging de gehele selectie het hoofdveld op, niet om te trainen maar om al het aanwezige onkruid er uit te steken. Het leverde behalve mooie plaatjes, tientallen emmers met onkruid en een schitterend resultaat op: een prachtig veld. De middagtraining kwam vanwege het warme weer te vervallen. Daar voor in de plaats kwam een praatsessie, dart – en poker toernooi met als afsluiting een prima verzorgde barbeque.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.