Anjumer aangehouden voor vernieling

za. 27 juni · 12:372015 · 12:37 · Archief RTV NOF

De politie heeft vrijdagavond een 16-jarige inwoner van Anjum aangehouden op verdenking van vernieling. De jongen zou bij een discotheek aan de Rijksstraatweg in Noardburgum twee lantaarns hebben vernield. Het personeel zag dit alles gebeuren en waarschuwde de politie.

De politie heeft vrijdagavond een 16-jarige inwoner van Anjum aangehouden op verdenking van vernieling. De jongen zou bij een discotheek aan de Rijksstraatweg in Noardburgum twee lantaarns hebben vernield. Het personeel zag dit alles gebeuren en waarschuwde de politie.

Het was namelijk niet de eerste keer dat dergelijke vernielingen werden gepleegd. Agenten hielden de 16-jarige aan. Hij werd overgebracht naar het politiebureau en daar voor nader onderzoek ingesloten.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.