Cabaret van Nathalie Baartman in Theater De Colle
Zaterdagavond kwam één van onze grootste cabarettalente naar Theater De Colle. Nathalie Baartman won de persoonlijkheidsprijs op Cameretten en haar tweede voorstelling
Zaterdagavond kwam één van onze grootste cabarettalente naar Theater De Colle. Nathalie Baartman won de persoonlijkheidsprijs op Cameretten en haar tweede voorstelling LOS werd genomineerd voor de Neerlands Hoop 2009. LOS is het verhaal van een vrouw die geen genoegen neemt met gewoontes.
Baartman stroomde over van knotsgekke voorstellen om uit de tredmolen van het dagelijkse bestaan te breken. Gewapend met ontbijtkoek, accordeon en een oude herensok ging ze de strijd aan voor een verrassender bestaan op aard. Baartmans droogkomische humor schuilt in subtiele en rare wendingen, met haar authentieke persoonlijkheid wist ze het publiek ruim anderhalf uur te boeien.
© Foto’s: Sake Beerstra
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.