Germ Huitema wil met de De Wâlden promoveren
Na afgelopen seizoen vierde te zijn geworden in de vijfde klasse C wil Germ Huitema met De Wâlden in seizoen 2015-2016 promoveren naar de vierde klasse
Na afgelopen seizoen vierde te zijn geworden in de vijfde klasse C wil Germ Huitema met De Wâlden in seizoen 2015-2016 promoveren naar de vierde klasse, daar waar de club ook al in 2013-2014 speelde.
De Wâlden is een ambitieuze resultaatgerichte club, dus moeten we dit jaar meedoen om de prijzen. Dat is de doelstelling die ik en de club hebben voor komend seizoen.”Huitema is tevreden met de selectie waar hij die seizoen mee aantreed. ,, Zeer tevreden. We hebben drie nieuwe jongens van Broekster Boys erbij. Dat is een echte kwaliteitsinjectie voor dit elftal. Daarom verwacht ik ook bovenin mee te kunnen doen. Die jongens zijn een echte toevoeging voor de selectie.”De Wâlden heeft een goede verstandhouding met buurclub Broekster Boys, want de beide clubs delen de actieve jeugdafdeling onder de naam de Broekster-Wâlden. Promotie Eigenlijk had Huitema afgelopen seizoen al terug willen keren naar de vierde klasse met De Wâlden.
Vorig jaar zijn we vierde geworden, maar sommige wedstrijden die we verloren hadden we echt moeten winnen. We deden wel mee bovenin, we zouden inlopen op Surhuisterveen die kampioen is geworden en we kwamen in de buurt, maar toen hebben we het laten lopen. Ook door blessures en schorsingen werd het vooral op einde van het seizoen wat minder. Soms heb je er jongens tussen zitten die soms opeens moeten werken. Doe je niets aan, maar dat moet dit jaar beter.”
Het enige wat ik wil en de club wil is zo snel mogelijk omhoog en dan kijk je van wedstrijd tot wedstrijd hoe het gaat. Er is ook niet echt een wedstrijd die er voor mij bovenuit springt. Het zijn allemaal belangrijke wedstrijden voor ons dit seizoen.” Vijfde klasse A De Wâlden kwam afgelopen seizoen uit in de vijfde klasse C, waar het dit seizoen moet strijden bovenin de vijfde klasse A op zondag. Met alleen maar nieuwe ploegen voor de club uit Damwoude.
De mannen van Huitema spelen dit seizoen tegen Tijnje, Aengwirden, SC Flamingo, Dronrijp, Bakhuizen, St. Jacob, Langweer, Langezwaag, Blauwhuis, AVV, Oldeholtpade en Wispolia. Waarbij het op 6 september de boot mag nemen naar Terschelling om daar aan te treden tegen AVV voor de eerste wedstrijd van het seizoen.
© Tekst: Arjan Kamphuys
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.