Gezellige drukte op braderie in Westergeest
Zaterdag was het een gezellige drukte bij MFC de Tredder in Westergeest. De Culturele Commissie had een braderie en rommelmarkt georganiseerd.
Zaterdag was het een gezellige drukte bij MFC de Tredder in Westergeest. De Culturele Commissie had een braderie en rommelmarkt georganiseerd. Voor de organisatie was het spannend wat het weer zou doen, maar toen zaterdag om tien uur de eerste bezoekers kwamen kwam ook de zon er bij en werd het een prachtige dag.
Rondom het MFC waren overal stands ingericht met speelgoed, kleding, bloemen, elektrische apparatuur, gereedschap, boeken, dvd’s enz. Meteen vanaf het begin is er al goed “handel” gedaan, vertelde een deelnemer. Voor de kinderen was er een springkussen aanwezig. Met het rad van avontuur kon men prachtige prijzen winnen. Voor een hapje en een drankje en een broodje hamburger kon men terecht in de Tredder.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.