Gezellige kerstmarkt in centrum van Kollum

vr. 19 december · 21:222014 · 21:22 · Archief RTV NOF

In het centrum van Kollum vond vrijdag 19 december vanaf 14:00 uur tot 21:00 uur een zeer gezellige kerstmarkt plaats. De organisatie had er weer wat moois van gemaakt, die waren aangekleed in de stijl van Charles Dickens.

Sake Beerstra

In het centrum van Kollum vond vrijdag 19 december vanaf 14:00 uur tot 21:00 uur een zeer gezellige kerstmarkt plaats. De organisatie had er weer wat moois van gemaakt, die waren  aangekleed in de stijl van Charles Dickens. 

Vuurkorven waar men zich lekker kon op warmen,  kerstbomen en sfeervolle verlichting kwamen hierbij tot zijn recht. Vele gezellige kraampjes en warme chocolademelk en glühwein werd uit gedeeld en zorgden voor een echte kerstsfeer.Daarnaast was er live muziek van het kinderkoor Vredoza onder leiding van Djoeke Numan en  Brassband Wilhelmina die diverse kerstliederen ten gehore brachten.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra