Jan en Alie-Jet Allema in Geloven en Beleven

di. 24 februari · 11:062015 · 11:06 · Archief RTV NOF

Maandag 2 maart zullen Jan en Alie-Jet Allema hun getuigenis geven in het programma geloven en beleven. Zij vertellen over de periode in hun leven waar depressiviteit centraal stond en hun leven beheerste.

Maandag 2 maart zullen Jan en Alie-Jet Allema hun getuigenis geven in het programma Geloven en Beleven. Zij vertellen over de periode in hun leven waar depressiviteit centraal stond en hun leven beheerste.

De situatie was op momenten uitzichtloos en ze hebben absoluut twijfels en vragen gehad, maar het vertrouwen op God zijn ze nooit kwijtgeraakt en ze hebben ervaren dat God alle dingen doet medewerken ten goede voor hen die Hem liefhebben. Daarom is hun leven, hun huwelijk en hun uitzicht hersteld door het geloof in Jezus Christus, de Zoon van de levende God.

U bent van harte uitgenodigd te luisteren maandagavond 2 maart van 21.00-22.00 naar Geloven en Beleven, 107.00 en 105.8 in de ether, 100.4 op de kabel en op internet www.rtvnof.nl

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.