Video: Jumbo Dokkum doet Ice Bucket Challenge

di. 26 augustus · 20:532014 · 20:53 · Archief RTV NOF

Talloze Dokkumer ondernemers nomineren elkaar de afgelopen dagen voor de wereldwijd populaire ALS Ice Bucket Challenge. Dinsdag was met dank aan Ronal Pantjes van de IJsherberg ondernemer Titus Vogt aan de beurt. Vogt is eigenaar van beide Jumbo Supermarkten in de stad en kreeg het voor elkaar om diezelfde dag nog een ploeg medewerkers bij elkaar te trommelen voor de challenge. RTV Noordoost-Friesland was bij de opnames aanwezig en maakte de volgende reportage.

Marten Kloetstra

Talloze Dokkumer ondernemers nomineren elkaar de afgelopen dagen voor de wereldwijd populaire ALS Ice Bucket Challenge. Dinsdag was met dank aan Ronal Pantjes van de IJsherberg ondernemer Titus Vogt aan de beurt.

Vogt is eigenaar van beide Jumbo Supermarkten in de stad en kreeg het voor elkaar om diezelfde dag nog een ploeg medewerkers bij elkaar te trommelen voor de challenge. RTV Noordoost-Friesland was bij de opnames aanwezig en maakte de volgende reportage.

 

 

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.