Kindcentrum Kollumerzwaag nu officieel open

di. 26 juni · 00:002012 · 00:00 · Archief RTV NOF

Zaterdag 23 juni was de officiele opening van Kindcentrum Kollumerzwaag van Amarins.

Zaterdag 23 juni was de officiele opening van Kindcentrum Kollumerzwaag van Amarins. De opening werd verricht door direkteur Janette Schenkel en op haar teken werd door alle kinderen die het kindcentrum bezochten een ballon opgelaten.

Aan de ballonnen hing een kaartje met de naam van het kind, nu is het nog even afwachten welke ballon het verste komt! Tijdens de opening was er gelegenheid om een kijkje te nemen in het nieuwe kindcentrum.

Terwijl de ouders, pake’s en beppe’s en andere belangstellenden rond konden kijken, waren er voor de kinderen diverse activiteiten georganiseerd. Onder het thema ‘museum’ was er tevens een ‘expositie’ van peuterkunst.

Peuterspeelzaal, Kinderdagopvang, en de Buitenschoolse opvang onder 1 dak. Tegenover de school, naast sporthal en voetbalvelden is dit een ideale locatie. Onze website bezoeken www.amarinskindercentra.nl

© Eigen foto’s

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.