Een Nordwin vlag in het ziekenhuis

zo. 19 juni · 21:522016 · 21:52 · Archief RTV NOF

Afgelopen donderdag werd Errick Henstra uit Surhuisterveen door zijn mentor Tineke van den Brug gelukgewenst met het slagen voor zijn examen kaderberoepsgerichte leerweg.

Afgelopen donderdag werd Errick Henstra uit Surhuisterveen door zijn mentor Tineke van den Brug gelukgewenst met het slagen voor zijn examen kaderberoepsgerichte leerweg. Op zich natuurlijk niet zo bijzonder. Wat het wel bijzonder maakte was dat Errick zijn felicitaties in ontvangst kon nemen in het Drachtster ziekenhuis.

De zestienjarige Errick Henstra, leerling van het VMBO-groen in Buitenpost, werd na de examens opgenomen in het ziekenhuis. Op die manier vormde hij meteen een uitzondering op al die duizenden examenkandidaten die thuis vol spanning de uitslag van hun examen zaten af te wachten. Op het Nordwin College staat de persoonlijke benadering voorop en daarom ging zijn docente Engels en mentor, Tineke van den Brug, bij hem op bezoek in ziekenhuis Nij Smellinghe in Drachten.

Een bijzonder moment voor Errick, waar hij in het begin van zijn schoolloopbaan zeker niet vanuit gegaan zal zijn. Uit het enthousiasme waarmee zijn docente ontvangen werd en Errick de speciale Nordwin vlag voor de geslaagde kandidaten in ontvangst nam, werd meteen al duidelijk dat dit Nordwin bezoekje door hem zeker gewaardeerd werd.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.